Postaw Na Zdrowie

Watch Rings (2017) Movie Online Streaming & Download

WATCH NOW


Quality : HD
Title : Rings
Director : F. Javier Gutiérrez.
Writer :
Release : 2017-02-01
Language : English.
Runtime : 117 min.
Genre : Horror.

Synopsis :
Rings is a movie genre Horror, was released in February 1, 2017. F. Javier Gutiérrez was directed this movie and starring by Matilda Anna Ingrid Lutz. This movie tell story about Julia becomes worried about her boyfriend, Holt when he explores the dark urban legend of a mysterious videotape said to kill the watcher seven days after viewing. She sacrifices herself to save her boyfriend and in doing so makes a horrifying discovery: there is a „movie within the movie” that no one has ever seen before.

WATCH NOW

Ten artykuł znaleziono używając frazy:

 • postaw na zdrowie janus pdf
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Drukuj
 • PDF
 • Blogger.com
 • Dodaj do ulubionych
 • email

Jedna odpowiedź na „Watch Rings (2017) Movie Online Streaming & Download”

 • Ale piszę jeszcze raz by Wam przekazać moje doświadczenie po tym. Kiedyś jak jechałem rano do pracy to miałem wrażenie, że w nocy na kopalni robiłem 🙂  tzn. dopiero rano, a ja już jestem zmęczony i nie mam sił. Nie miałem pojęcia co jest. Na urlopie to samo – godzinę po tym jak wstałem ja już nie mam sił i jestem zmęczony, mięśnie bolą, głowa boli. Aż kiedyś poczytałem sobie przez przypadek o toksycznych właściwościach fluoru w pastach do zębów. Pomyślałem co za głupoty tam piszą. Ale myślę sobie zaraz zaraz, skoro fluor zawarty w 99.99% procentach past do zębów ma walczyć z próchnicą, to dlaczego w moim powiatowym mieście jak byłem nastolatkiem było tylko 5 dentystów na całe miasto, a dziś naliczyłem 35 dentystów i do każdego nawet prywatnie są długie kolejki.
  Znalazłem na allegro tego gościa (link powyżej), który sprzedaje pasty bez fluoru i kupiłem na próbę 5 sztuk. NIE UWIERZYCIE. Rano normalnie funkcjonuję, żadnego zmęczenia, nic nie boli ani mięśnie ani głowa i od lat nie było mnie u dentysty.
  Znajomi pytają co ja mam za śmieszną pastę (bo nie reklamowana w TV i jak opowiadam im to co powyżej a oni zaczynają się przerzucać na takie pasty.

  Ale najbardziej rozwaliła mnie znajoma, która z dzieckiem była u Andrzeja Janusa (napisał książkę „nie daj się zjeść grzybom candida”) – polecam jego kurację z aloesem – powiedział on, że woli z brudnymi zębami chodzić niż pastę z fluorem do ust włożyć – bo to straszna trucizna. A gość zna się na rzeczy, o czym świadczy jego książka. Oczywiście kupuje jak jej powiedział tylko pasty bez fluoru.

  Mamy w żarciu aspartamowo-benzoesanową truciznę. Nie trujcie się jeszcze pastą do zębów !!!!!
  Zaufajcie mi i już po kilku dniach poczujecie różnicę w funkcjonowaniu waszych organizmów. Taka pasta to 5 czy 6 zł. Zresztą Wasz wybór.
  I proszę puścić mój komentarz bo trzeba sobie radami pomagać w tym chorym świecie, a najlepsze na wp, i onet, powyższego komentarza nie umieszczono, chodź pisałem

  pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *