Postaw Na Zdrowie

Kursy

Witamina C – poradnik

Kurs audio-wideo o witaminie C  Na rynku jest mnóstwo ofert  najpopularniejszej witaminy c, lecz równie dużo jest w tym temacie manipulacji, niedoinformowania i zwykłego wciskania niezorientowanym klientom zwykłego kwasu askorbinowego jako jakiejś specjalnej witaminy. Bardzo wiele jest suplementów, przy pomocy których sprzedawcy/producenci wprowadzają konsumentów w błąd, często życząc sobie niewspółmiernie dużo pieniędzy w stosunku do wartości preparatu.
 Dlatego stworzyłem poradnik – kurs audio-wideo, który wyjaśnia te zagadnienia i pokazuje różnice pomiędzy suplementami, w których jest naturalna lewoskrętna witamina c, oraz syntetyczna.

    Zamów już teraz ten poradnik, a za minutę możesz dowiedzieć się

          – Gdzie kupić bardzo tanio witaminę C
          – Jak odróżnić kiepską witaminę C od dobrej
          – Które suplementy to nie najlepszy wybór
          – Jakie preparaty lepiej omijać z daleka
          – W jaki sposób  producenci/sprzedawcy manipulują klientami, sprzedając zwykły kwas askorbinowy mówić/pisząc, iż jest to naturalna witamina C.

Zobacz już teraz jak tania, oraz jak dobra może być witamina c

.

Antybiotyki?

 

Dlaczego niektórzy ludzie nie używają antybiotyków, nie doświadczają ich skutków ubocznych  i radzą sobie z przeziębieniami, grypą, czy zapaleniami u dzieci i dorosłych?

 

antybiotyki na przeziębienie? Zapewne już doskonale wiesz, a jeśli nie to cię niniejszym informuję, że antybiotyki, chociaż uratowały wiele istnień ludzkich, są aktualnie nagminnie nadużywane, ponieważ z ich produkcji, sprzedaży i z ich zalecania są duże pieniądze – antybiotyki na przeziębienie, antybiotyki na gardło, antybiotyki na zatoki, a nawet  (o zgrozo!) antybiotyki na grypę …. Takie działania powodują, że bakterie coraz bardziej uodparniają się na na antybiotyki i farmacja nie nadąża z wytwarzaniem coraz to nowych preparatów, które byłyby skuteczne, na stale modyfikujące się bakterie.

Antybiotyki są bardzo potrzebne w określonych przypadkach, lecz tak jak jest to dzisiaj z nimi praktykowane to woła o pomstę do nieba! Nierzadko zdarza się nawet, że lekarze zalecają (o zgrozo!) profilaktycznie antybiotyki, nie wspominając już o tym, że nie są wykonywane badania, czy w danym przypadku mamy do czynienia z infekcją bakteryjną, czy wirusową (na te ostatnie antybiotyki w ogóle nie działają).
Ileż to razy lekarz zaordynował jeden, antybiotyk, który nie zadziałał, potem inny, a nierzadko następny, przez co nieraz całymi tygodniami ty, lub twoje dziecko, mieliście wiele dni wyrwane z życiorysu …

Zapewne jest już najwyższa pora aby poznać alternatywy, pozwalające walczyć z bakteriami innymi metodami, które są równie (lub bardziej) skuteczne, nie dają skutków ubocznych, przy czym są dobrze sprawdzone i bezpieczne, a korzysta z nich medycyna naturalna. Antybiotyki trzeba zostawić na czas gdyby były naprawdę niezbędne.

Teraz już jest możliwość abyś także ty miał/-a/ dostęp do wiedzy zdobytej przez:

  • prawie 50 lat doświadczenia życiowego, w tym wychowania 6 własnych dzieci i kilku wnuków
  • kilkanaście lat praktykowania suplementów w zakresie profilaktyki zdrowia i wspomagania leczenia, w tym także jako doradca suplementacyjny i APW
  • lata stosowania i eksperymentowania na sobie i w rodzinie przeróżnych preparatów i metod
  • wyczytane w mądrych książkach, zasłyszane od "starych" lekarzy i wdrożone w praktyce metody
  • "odkurzone", lecz do dzisiaj skuteczne środki pozwalające na walkę z zarazkami w sposób nieinwazyjny, bez skutków ubocznych
  • najnowsze możliwości techniczne, których nie było jeszcze przed kilkunastoma laty i które wcale nie kosztują fortuny, zapewne będzie cię na nie stać


Zgromadzenie tej wiedzy zajęło mi 30 lat. Ty możesz dostać ją "w pigułce" i w dodatku możesz ją mieć już za 2 minuty.


Zobacz kurs Zamiast Antybiotyku

Kursy w przygotowaniu

Zamiast Antybiotyków – czego można używać zamiast dających skutki uboczne antybiotyków

 

  Kursy w przygotowaniu,  (tytuły robocze):

 

– Najlepsze Witaminy Dla Kobiet W Ciąży – jak w temacie

– Pomóż Prostacie – profilaktyka prostaty i wspomaganie leczenia gdy PSA poszło w górę

– Jak Odbudować Prawidłową Florę Bakteryjną Po Antybiotykach

 

Zaglądaj to często, a najlepiej zapisz się na subskrybcję -> patrz widget po prawej stronie ekranu.