Postaw Na Zdrowie

Analiza Pierwiastkowa Włosów – co to jest?

Co to jest analiza pierwiastkowa włosów i dlaczego to rewelacyjna metoda określania stanu metabolicznego organizmu, metabolicznej diety (diety układanej na podstawia zbadania metabolizmu danego organizmu), zapotrzebowania na witaminy, minerały i substancje odżywcze, oraz określana tendencji zdrowotnych. To pozwala "widzieć" problem zdrowotny nawet gdy jeszcze nie ma objawów patologii, czy nie stwierdzono konkretnej jednostki chorobowej, a dzięki temu można podjąć działania mające na celu odwrócenie niekorzystnych tendencji w organizmie.

Analiza pierwiastkowa włosów pozwala także na bardzo efektywne wspomaganie leczenia i rehabilitacji, niezależnie od stosowanej metody leczniczej.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wykonać analizę, poznać zasady i procedury?

Wyślij pusty email na adres autorespondera : apw@postawnazdrowie.pl

Zaraz potem, zwrotną pocztą otrzymasz wiadomość z konkretnymi informacjami.

Twój adres email nie zostanie dodany do żadnej bazy danych, listy, itp.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Drukuj
 • PDF
 • Blogger.com
 • Dodaj do ulubionych
 • email

2 odpowiedzi na „Analiza Pierwiastkowa Włosów – co to jest?”

 • Czy istnieje gdzieś spis miejsc gdzie można wykonać takie badanie?

  • Nie ma potrzeby tworzenia takiego spisu, bo placówki je wykonujące można policzyć na palcach jednej reki. Jest tak choćby dlatego, że sprzęt do tego potrzebny jest horrendalnie drogi, szczególnie spektroskop atomowy.
   Bardziej jednak istotne jest przez kogo są wykonywane, jakie ma doświadczenie, a przede wszystkim czy potrafi przełożyć do praktyczne zalecenia dla pacjenta/klienta.
   Ten ostatni powinien dostać nie tylko tzw. słupki, lecz przede wszystkim konkretny program wdrożenia działań, które mają na celu dążenie do homeostazy, co potem można weryfikować. Do tego potrzebny jest więc odpowiedni sprzęt, duuuuże doświadczenie, wiedza stosowne grono współpracowników (lekarzy, agentów, technologów, etc.)
   Od nas pacjent/klient otrzymuje nie tylko wykresy, lecz ok. 40 stron A4 z wynikami poziomów pierwiastków, relacji międzypierwiastkowych, interpretacją wyników, określeniem metabolizmu i jego energetyki, opisem tendencji, diety metabolicznej, określenie zakwaszenia i jego rodzaju, funkcji endokrynnych, trawienia, szybkości starzenia się organizmu, reakcji na stres. W połączeniu w wywiadem/ankieta jest ustalana SPERSONALIZOWANA SUPLEMENTACJA, czyli dostosowana do indywidualnych potrzeb danego organizmu. Nie więc lepszego doboru diety i suplementacji niż ta wynikająca ze zbadania tego konkretnego organizmu.
   T to wszytko wynika z APW i jest zawarte w wynikach jeśli umie się to czytać 🙂
   Tu: http://www.postawnazdrowie.pl/pakiet-ipoz/39-analiza-pierwiastkowa-wlosow-co-to-wlasciwie-jest.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *